O Nas

To właśnie tutaj możesz zadbać o swoje ciało i dobre samopoczucie. Fizjostrefa jest wyjątkowym miejscem łączącym w sobie salon modelowania sylwetki i gabinet fizjoterapii. U nas możesz poprawić zarówno zdrowie psychofizyczne, a także ukształtować swoją figurę.

Dzięki zastosowaniu znanych i skutecznych metod fizjoterapeutycznych oraz różnych technik terapii manualnej jesteśmy w stanie pomóc Ci w wielu problemach ortopedycznych i neurologicznych takich jak: zespoły bólowe i przeciążeniowe układu mięśniowo­powięziowego, dyskopatie i zespoły korzeniowe, bóle i zawroty głowy, urazy i kontuzje sportowe, choroby neurologiczne, urazy czaszkowo­mózgowe oraz wady postawy. Dodatkowo, szeroka gama wykonywanych przez nas masaży odpręży Cię, zrelaksuje, doda Ci energii oraz pobudzi Twoją kreatywność.

Jeżeli natomiast marzysz o zgrabnej figurze i jędrnym ciele, oferta naszego gabinetu jest także dla Ciebie. Nowoczesne, bezpieczne i nieinwazyjne urządzenia którymi dysponujemy w skuteczny i szybki sposób poradzą sobie z nadmiarem tkanki tłuszczowej i niedoskonałościami skóry.

Jako jedyny gabinet w Lublinie posiadamy certyfikat Dobrej Praktyki Fizjoterapeutycznej.

fizjoterapia polska

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą

Nasz gabinet